Saricakaya Cad. No:36 / Eskişehir

SARIPEKMEZ İNŞAAT


1972 yılında iş dünyasında faaliyetlerine başlayan firmamız, Yapı Malzemeleri, İnşaat Taahhüt, Enerji ve Hizmet alanlarında çalışmalarına başlayıp ve günümüzde de aynı şevk ve çalışma disiplini ile hizmetlerine devam etmektedir.
İnşaat sektörüne son dönemlerde artan ilgi ve ihtiyacın akabinde firmamız, yılların bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde kaliteden ödün vermeden söz sahibi olmaya devam etmektedir.


Vizyonumuz:
Disiplinli ve müşteri memnuniyeti odaklı bir şirket olan bizler yani Sarıpekmez İnşaat, tüm proje ve işleri en kısa zamanda  ve kalite ölçütünden taviz vermeden teslim etmeyi en değerli ilke olarak kabul ettik ve uyguladık. Günümüzün gerekliliği olan teknolojiyi yakından takip ederek, onu kullanarak, siz değerli müşterilerimize en yenilikçi bakış açımız ile dünya markalarını sunmayı ve güvenli yapılar inşa etmeyi görev biliyoruz. Müşteri memnuniyetini  temel ilke kabul eden firmamız, kaliteli ve doğru çalışma modelinden şaşmadan, sektörde hızla yükselerek yerini sağlamlaştırmayı hedeflemektedir.


Misyonumuz:
Sarıpekmez İnşaat olarak bulunduğumuz sektör içerisinde, güvenli, yüksek kalite standartlarında ve uygun maliyetli projeleri tasarlamak ve tamamlamak en temel misyonumuzdur. Tüm bunları gerçekleştirirken de çalışanlarımızın kariyer hayatlarına katkıda bulunduğumuza şahit olmak yaptığımız işi çok daha fazla severek yapmamıza vesile olmaktadır.


Kalite Politikamız:
•    Üstlendiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz tüm süreçlerde güvenilir bir firma olmayı ölçü alıp müşterilerimizi her daim memnun ederek,
•    Teknolojiyi yakından takip edip onu mümkün olduğunca en avantajlı şekilde kullanıp, karlılığı arttırarak maliyeti düşürerek,
•    Tüm çalışanlarımızı çevre, kalite, iş güvenliği bilgi ve imkânları ile donatarak,
•    Kaliteli ve güvenilir projeler gerçekleştirerek ülke ekonomisine katkı sağlayarak,
•    Kullandığımız güncel ve üst düzey teknoloji ölçütüyle, bünyemizde bulunan tecrübeli ve yüksek bilgi birikimli çalışanlarımızı bir araya getirerek,
•    Tüm bunların ışında doğa ve çevreyi hor kullanmadan, onu koruyarak faaliyetlerimizi gerçekleştireceğiz.
•    Sarıpekmez İnşaat olarak, marka bilinirliğini arttırma gayesi, çalışanlarımızla birlikte uyguladığımız bu çalışma politikamız, firmamızın başarısında devamlılığını sağlayacaktır.